Po wakacyjnej przerwie nasz cykl spotkań online pt. „Klimat dla polskich autorów” odbywa się w czwartki o godz. 18.00!

Gośćmi cyklu są znakomici twórcy piszący dla młodego czytelnika, których książki zostały nominowane w ubiegłorocznym plebiscycie na Złotą Dwudziestkę. W plebiscycie tym spośród 60 książek nominowanych przez Kapitułę Złotej Listy naszej Fundacji Czytelnicy wybrali 20 ulubionych książek polskich pisarzy, wydanych od 2001 roku. 

W najbliższy czwartek 1 grudnia o godz. 18:00 gościnią cyklu KLIMATU DLA POLSKICH AUTORÓW będzie MARIA EWA LETKI, autorka „Królewny w koronie” (nominowanej do Złotej Dwudziestki) i „Tajemniczych spraw”, które także znalazły się na naszej Złotej Liście.

Rozmowę poprowadzi gospodyni cyklu Dorota Koman, poetka, literaturoznawczyni, redaktorka i Ambasadorka kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”.

Jak zawsze czekamy też na pytania od Państwa.

Rozmowy z cyklu „Klimat dla polskich autorów” odbywają się na fundacyjnym fanpage’u na Facebooku: fb/calapolskaczytadzieciom – serdecznie zapraszamy do udziału i zadawania pytań podczas spotkań!

Bądźcie z nami!

Zobaczcie poprzednie spotkania z cyklu:

22 września – Małgorzata Strzałkowska

29 września – Asia Olejarczyk

6 października – Przemysław Dąbrowski

13 października – Justyna Bednarek

20 października – Joanna Rudniańska

27 października – Ewa Nowak

10 listopada – Marcin Szczygielski

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

Czytaj również