Justyna Święcicka, fot. z archiwum domowego

Zapraszamy do obejrzenia zapisów webinariów Justyny Święcickiej, psycholożki, terapeutki, edukatorki, autorki książek dla dzieci, członkini Rady Fundacji, na temat rozwoju psychologicznego dzieci. Spotkania odbywały się na naszym fundacyjnym fanpage’u na Facebooku w okresie styczeń – kwiecień 2021 r.

Webinary adresowane były przede wszystkim do rodziców, ale także do pedagogów, bibliotekarzy i edukatorów! Podczas spotkań istniała możliwość zadawania pytań na czacie.

Poniżej prezentujemy linki do zapisów poszczególnych spotkań.

KOLEJNE SPOTKANIA Z PSYCHOLOGAMI JUŻ WKRÓTCE NA:

WIĘCEJ O PROWADZĄCEJ:

Justyna Święcicka – psycholożka, nauczycielka dyplomowana, autorka książek oraz poradników psychologicznych.

Od wielu lat pracuje w Specjalistycznej Poradni Psychologicznej „Uniwersytet dla Rodziców” oraz prowadzi własną praktykę obejmującą konsultacje, terapię i grupy.

Główne obszary działalności: kreatywność w myśleniu i działaniu.  Propagowanie wiedzy psychologicznej w mediach i na szkoleniach, młodzież i jej problemy, wspieranie dziecka zdolnego.

Prowadzi zajęcia z twórczego myślenia dla dzieci i młodzieży szczególnie uzdolnionej, rozwijające umiejętności społeczne i uczące pracy w zespole. Warsztaty z zakresu komunikacji i innowacji oraz zajęcia fakultatywne ze studentami studiów podyplomowych w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Grupy dla rodziców i nauczycieli dzieci z ADHD. Współautorka poradnika „Oswoić ADHD”, który pomógł wielu rodzicom zrozumieć trudności ich dzieci.

Współpracuje ze środowiskami twórczymi, miedzy innymi ze Stowarzyszeniem Twórczym Parabuch i z Teatrem „Baj”. Tworzy i realizuje scenariusze dla nauczycieli, animatorów kultury do pracy z trudnymi emocjami.

Członkini Rady Fundacji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Czytaj również