Justyna Święcicka, fot. z archiwum domowego

NA KOLEJNE SPOTKANIE
Z JUSTYNĄ ŚWIĘCICKĄ
ZAPRASZAMY 9 MARCA O 18.00!

Zapraszamy do udziału w webinarach Justyny Święcickiej, psycholożki, terapeutki, edukatorki, autorki książek dla dzieci, członkini Rady Fundacji, na temat rozwoju psychologicznego dzieci. Spotkania odbywają się na naszym fundacyjnym fanpage’u na Facebooku w co drugi wtorek o godz. 18.00.

Webinary adresujemy do rodziców, jak również pedagogów, bibliotekarzy i edukatorów! Podczas spotkań istnieje możliwość zadawania pytań na czacie.

Poniżej prezentujemy linki do zapisów poszczególnych spotkań.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

JAK BUDOWAĆ DOBRE RELACJE Z DZIEĆMI?
Spotkanie z 26 stycznia 2021
Zobacz zapis spotkania

JAK OKAZYWAĆ BEZWARUNKOWĄ MIŁOŚĆ DZIECKU?
Spotkanie z 9 lutego 2021
Zobacz zapis spotkania

KAŻDE DZIECKO CHCE SIĘ DOBRZE ZACHOWYWAĆ
Spotkanie z 23 lutego 2021
Zobacz zapis spotkania na FB!

KOLEJNE SPOTKANIA JUŻ WKRÓTCE NA:

WIĘCEJ O PROWADZĄCEJ:

Justyna Święcicka – psycholożka, nauczycielka dyplomowana, autorka książek oraz poradników psychologicznych.

Od wielu lat pracuje w Specjalistycznej Poradni Psychologicznej „Uniwersytet dla Rodziców” oraz prowadzi własną praktykę obejmującą konsultacje, terapię i grupy.

Główne obszary działalności: kreatywność w myśleniu i działaniu.  Propagowanie wiedzy psychologicznej w mediach i na szkoleniach, młodzież i jej problemy, wspieranie dziecka zdolnego.

Prowadzi zajęcia z twórczego myślenia dla dzieci i młodzieży szczególnie uzdolnionej, rozwijające umiejętności społeczne i uczące pracy w zespole. Warsztaty z zakresu komunikacji i innowacji oraz zajęcia fakultatywne ze studentami studiów podyplomowych w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Grupy dla rodziców i nauczycieli dzieci z ADHD. Współautorka poradnika „Oswoić ADHD”, który pomógł wielu rodzicom zrozumieć trudności ich dzieci.

Współpracuje ze środowiskami twórczymi, miedzy innymi ze Stowarzyszeniem Twórczym Parabuch i z Teatrem „Baj” . Tworzy i realizuje scenariusze dla nauczycieli, animatorów kultury do pracy z trudnymi emocjami.

Członkini Rady Fundacji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Czytaj również