Serdecznie dziękujemy wszystkim Przyjaciołom i Sympatykom Fundacji, którzy przekazali nam 1,5% swojego podatku! W tym trudnym okresie, kiedy za naszą granicą wciąż toczy się brutalna wojna w Ukrainie, w wielu dziedzinach życia zmagamy się ze skutkami pandemii, a do tego z kryzysami energetycznym, ekologicznym i ekonomicznym, Państwa pomoc ma dla naszej Fundacji szczególne znaczenie, pozwalając nam na kontynuację naszych statutowych działań ─ kampanii czytania oraz programów edukacyjnych dla najmłodszych.

Do dnia dzisiejszego Urzędy Skarbowe z całej Polski przekazały na konto Fundacji 48 509,70 PLN z tytułu odpisu 1,5% podatku. Jeżeli kwota ta ulegnie zwiększeniu, poinformujemy Państwa o zmianie.

Wszystkie środki pozyskane z odpisu 1,5% podatku za rok 2022 przeznaczymy na intensyfikację i poszerzenie zasięgu kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom” oraz na wsparcie fundacyjnych programów edukacyjnych skierowanych do dzieci i młodzieży.

Jeszcze raz wszystkim Państwu gorąco dziękujemy za życzliwość i pomoc, dzięki którym możemy kontynuować działania na rzecz rozwoju mądrego społeczeństwa.

Prezes Irena Koźmińska wraz z Zespołem Fundacji „ABCXXI ─ Cała Polska czyta dzieciom”

Czytaj również