POSŁUCHAJ FRAGMENTU

Wydawnictwo zaprasza do premierowej promocji. Każdy, kto złoży zamówienie w sklepie internetowym www.jungoffska.pl na audiobook „Doktor Dolittle i jego zwierzaki” do 20 maja br. otrzyma egzemplarz z autografem lektorki – Edyty Jungowskiej!

Dziecko, które nie ma okazji zaznajomić się z przesympatycznym i niezmiernie pogodnym doktorem Dolittle oraz jego przyjaciółmi ze świata zwierząt, nieodwracalnie traci w życiu coś ważnego.

Jane Goodall

Doktor Dolittle obchodzi właśnie swoje 100. urodziny! W tym roku mija 100 lat od wydania pierwszej części przygód sławnego lekarza zwierząt! Z tej okazji wydawnictwo Jung-off-ska wydało audiobook Dr Dolittle i jego zwierzęta w nowym przekładzie Michała Kłobukowskiego, laureata wielu prestiżowych nagród za wybitne tłumaczenia.

John Dolittle to najsłynniejszy na świecie lekarz zwierząt! Największy ich przyjaciel i jedyny człowiek, który włada wszystkimi językami zwierzęcego świata. Tylko on przepisze koniowi okulary, zaplombuje krokodylowi ząb, a szczura wyleczy z żółtaczki. Teraz dzięki swoim przyjaciołom pokona wszelkie trudności, żeby dotrzeć do Afryki i ratować chore małpy.

Powieść Hugh Loftinga uczy małych odbiorców miłości do zwierząt oraz wrażliwości na ich krzywdę. To arcydzieło literatury dziecięcej wciąż bawi i wzrusza nie tylko najmłodszych, ale i dorosłych. Autor pokazuje też ludzi widzianych oczami zwierząt. Mali słuchacze dowiadują się, że każde zwierzątko ma swój niepowtarzalny charakter i osobowość, jak również słabości i nadzwyczajne talenty.

Cykl powieści o przygodach Dr Dolittle od samego początku znajduje się na Złotej Liście książek polecanych do czytania dzieciom przez naszą Fundację.

Aby uczcić okrągłą rocznicę urodzin niezwykłego doktora wydawnictwo Jung-off-ska przygotowało audiobook Dr Dolittle i jego zwierzęta, który rozpoczyna nowy cykl audiobooków wydawnictwa o przygodach niezwykłego weterynarza i jego zwierzęcych przyjaciół.

Lektorką jest niezrównana Edyta Jungowska, a dodatkowym walorem wydawnictwa jest nowy przekład jednego z najwybitniejszych polskich współczesnych tłumaczy – Michała Kłobukowskiego, laureata wielu prestiżowych nagród za wybitne tłumaczenia (m. in. Wielkomiluda Roalda Dahla).

Audiobook do kupienia we wszystkich dobrych księgarniach oraz na www.jungoffska.pl. Przedsprzedaż od 10 maja br.

Czytaj również