W dniu Święta Rodziny z przyjemnością zapraszamy Kluby Czytających Rodzin z całego kraju do udziału w corocznym Konkursie na najciekawsze spotkania klubowe w 2024 r.

Z wielką ciekawością zapoznamy się z relacjami z Waszych działań. W Konkursie oceniać będziemy trzy najciekawsze spotkania, które odbyły się od marca do września tego roku. Nagrodami dla laureatów będą bardzo lubiane przez Was wizyty popularnych autorów literatury dziecięcej. W poprzednich latach byli to m.in. Roksana Jędrzejewska-Wróbel, Barbara Kosmowska, Eliza Piotrowska, Paweł Beręsewicz, Wojciech Widłak, Łukasz Wierzbicki. Ponadto wyróżnione Kluby dostaną od nas pakiety książek.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu.
Liczymy na Wasz liczny udział!

Zachęcamy też do zakładania nowych Klubów, w których rodziny spotkać się mogą nie tylko po to, by wspólnie poznawać wartościową literaturę dla dzieci. Rodzice i dzieci mają też okazję, aby wymienić tu swoje doświadczenia i pobawić się ( pomysły naszych Pań Koordynatorek ciągle nas zaskakują ) – po prostu mile spędzić razem czas.

 Chętnych zapraszamy do kontaktu: rodzinne@cpcd.pl.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego

Czytaj również