Ogłaszamy drugi termin zgłoszeń do konkursu na najlepszą prezentację projektu społecznego!

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla Uczestników Programu MC, którzy nie zdążyli nadesłać na Konkurs swoich prezentacji. Fundacja otrzymała zgodę Google.org na przedłużenie programu Mądrzy Cyfrowi do końca marca 2020 roku! Jest to spełnienie postulatów wielu szkół, które – z różnych powodów – przystąpiły do Programu MC później i nie zdążyły zrealizować swoich projektów społecznych. Ogłaszamy zatem II edycję Konkursu na najlepszy projekt społeczny. Tak jak w pierwszej edycji planujemy przyznanie nagród o wartości 12 tys. zł oraz wyróżnień o wartości 6 tys. zł. (o ilości nagród i wyróżnień zdecyduje Komisja Konkursowa). Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem II edycji Konkursu MC. Zgłoszenia prezentacji przyjmujemy do 23 lutego 2020.

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin konkursu

Uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień Laureatom obu edycji Konkursu MC nastąpi podczas Finału Programu MC, który odbędzie się w marcu 2020 r. (nie w grudniu 2019 r., jak pierwotnie planowaliśmy). Termin uroczystości podamy wkrótce.

Nagrody są przeznaczone na zakup pomocy edukacyjnych dla placówek: książek oraz sprzętu komputerowego. Zwycięskie projekty i Zespoły prezentować będziemy na www oraz FB programu MC.

Czytaj również